Новація Всі види зовнішньої реклами у Львові. Виготовлення і дизайн реклами, неонова реклама. Виготовлення неонових вивісок, банерів, об'ємних букв, світлових коробів. Світлова реклама, діоди, неон. Широкоформатний друк, лазерна і фрезерна порізка, гравіровка. https://novatcia.lviv.ua Fri, 09 Jun 2023 07:18:11 +0000 novatcia.lviv.ua uk-ua Лазерна порізка https://novatcia.lviv.ua/laser-cut https://novatcia.lviv.ua/laser-cut

ТЕХНОЛОГІЯ ЛАЗЕРНОЇ ПОРІЗКИ

Лазерна порізка - технологія різки та розкрою матеріалів, що використовує лазер високої потужності. Сфокусований лазерний промінь, керований комп'ютером, забезпечує високу концентрацію енергії і дає змогу розрізати практично будь-які матеріали незалежно від їх теплофізичних властивостей.

В процесі лазерної порізки, під впливом лазерного променя матеріал, ділянки що розрізається, плавиться та запалюється, випаровується або видувається струменем газу. При цьому можна отримати вузькі зрізи з мінімальною зоною термічного впливу. Завдяки великій потужності лазерного випромінювання забезпечується висока продуктивність процесу в поєднанні з високою якістю поверхонь зрізу. Цей спосіб порізки вирізняється гнучкістю, меншою кількістю відходів, більшою точністю та меншим допуском зрізу. Тому роботи з лазерною порізкою виконуються в самі стислі терміни.

 

Лазерна порізка являє собою сучасний і високоточний спосіб порізки деревини, тканин, акрилу, оргскла та інших матеріалів, що застосовуються в рекламних цілях. Використання цієї технології дозволяє швидко, а головне якісно створювати деталі і візерунки будь-якої складності з більшості матеріалів. Цей метод обробки особливо затребуваний завдяки можливості високоточного гравірування і порізки акрилового скла.

 

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ПОРІЗКИ

 • ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ. Програмне забезпечення дозволяє розрізати лист з мінімальними втратами;
 • ВИСОКА ТОЧНІСТЬ. Лазерна порізка виконується з більшою точністю (+/- 25 мкм), з меншою кількістю відходів, меншим допуском зрізу, ніж механічна та плазмова порізка, або штампування;
 • ВИСОКА ШВИДКІСТЬ. Подача допоміжного газу значно збільшує швидкість порізки;
 • ІДЕАЛЬНА ЯКІСТЬ. Технологія забезпечує якісну поверхню кромки зрізу - "полірований зріз", що виключає необхідність подальшої її обробки;
 • ІДЕАЛЬНИЙ ЗРІЗ. Тонкий та чітко виведений лазер не зміщується під час обробки;
 • БЕЗ ДЕФОРМАЦІЙ. Сфокусоване лазерне випромінювання дозволяє нагрівати досить вузьку зону деталі;
 • ВІДСУТНІСТЬ БРАКУ. Це дозволяє відразу передавати деталі на наступну технологічну операцію.

 

 

ПОРІЗКА ПЛАСТИКА

Лазерна порізка пластика чудове рішення для компаній, що займаються рекламою, макетних майстерень, архітектурних бюро. Якісний результат за короткий термін. Лазерна порізка пластику видає деталі з ідеально рівними краями й чітким, від початку задуманим контуром, яких ніяк не добитися за той же час за допомогою фрезерної порізки або ручної роботи. Завдяки відсутності ручної роботи, чітко вивіреному розташуванню на листі в електронному вигляді та невеликим допускам, на розкрій пластику витрачається значно менше матеріалу (листа пластику). Розміри допусків в основному залежать від товщини матеріалу.

 

ПОРІЗКА ОРГСКЛА

Лазерна порізка та гравірування оргскла в основному застосовується в тих випадках, коли з нього необхідно виготовити елементи меблів, стільниці, полки, торгове і виставкове обладнання, демонстраційні конструкції, моделі, вироби зовнішньої та інтер'єрної реклами, POSM, підставки, тримачі, «кишеньки» інформаційних стендів, сувенірну продукцію, брелки, номерки, бірки, стенди акваріумів, деталі інтер'єру, прозорі підлоги, захисне засклення фотографій, картин, сходи, поручні тощо.

Слід також зазначити, що поряд з професійною лазерною порізкою, оргскло також добре піддається лазерному гравірування, що дозволяє виготовляти оригінальні вивіски, таблички, номерки і безліч інших атрибутів торгових точок, інтер'єру та й просто цікавих сувенірів.

 

ПОРІЗКА МЕТАЛУ

Порізка металу лазером - це сучасний технологічний розкрій металу, який не потребує подальшого доопрацювання готових виробів! Завдяки високій точності процесу, швидкості лазерна порізка виходить в лідери за популярністю серед методів металообробки. Потужний лазер дозволяє різати метали товщиною до 12 мм, нержавіючу сталь, алюмінієві сплави, мідь, латунь. Висока якість і стабільність лазерного променя дозволяють отримувати гладкий зріз. Також лазерний комплекс дозволяє наносити на поверхню гравірування.

 

ПОРІЗКА ФАНЕРИ

Лазерний розкрій фанери все активніше впроваджується в технологічний процес, набираючи все більших обертів і стає практично незамінним у широких галузях виробництва. Порізка фанери лазером має ті ж переваги, що й лазерна порізка  будь-яких інших матеріалів:

  • акуратність (немає механічних впливів внаслідок чого немає і непотрібних додаткових нерівностей);
  • немає необхідності в додатковому доопрацюванні, «передпродажної підготовки» (краї в деталі на виході після порізки лазером виходять рівні, під 90 градусів, кант має контрастний коричневий колір);
  • швидкість виконання.

Найчастіше ріжемо фанеру товщиною 3 - 9 мм, вартість завжди розраховуємо за кресленням виробу, виходячи зі складності крою та можливостей обладнання.

 

Замовити лазерну порізку акрилу, композиту, пластику, фанери, тканин та шкіри наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів за тел: (097) 552 36 23, або надіславши листа на email: ov@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Wed, 20 Dec 2017 11:45:20 +0000
Лазерна порізка https://novatcia.lviv.ua/laser-cutting https://novatcia.lviv.ua/laser-cutting

Пропонуємо скористатись новою послугою нашої компанії - лазерна порізка та гравірування.

Це найбільш ефективний спосіб отримання виробів з високою точністю, економічністю та якістю поверхні. Лазерна порізка в умовах нашого виробництва виключає необхідність в подальшій обробці. Обирайте кращі сучасні технології, телефонуйте і замовляйте в нас послуги під ключ.

 

За допомогою нового сучасного обладнання L-Laser L1610 наша компанія швидко та максимально точно виконує розкрій за ескізами будь-якої складності та порізку пластику, акрилу, полістиролу, дерева, МДФ, шпону, мармуру, тканини, шкіри тощо. А також проводимо лазерну порізку багатошарових панелей (ECOBOND, DIBOND, BATLERFINISH, ALUCOBEST) та м'яких металів (алюміній, латунь), точно повторюючи задані контури майбутнього елемента.

 

У нас Ви можете замовити професійну лазерну порізку та потрібну кількість виробів з гравіюванням, - незалежно від ступеня складності поставленого завдання та розмірів базового предмета.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Для того, щоб ми могли прорахувати й озвучити кінцеву вартість замовлення, Ви можете зателефонувати нам за номером:+38 (097) 552-36-23 або зв'язатися з нами по електронній пошті: ov@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Новини Fri, 15 Dec 2017 08:00:00 +0000
Лазерна порізка https://novatcia.lviv.ua/laser https://novatcia.lviv.ua/laser

Лазерна порізка на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних технологічних способів металообробки і розкрою листового матеріалу, здатним забезпечити високу швидкість, якість та точність порізки, економічність та продуктивність операцій за відсутності механічного впливу на поверхню оброблюваного матеріалу.

 

Лазерна порізка - це прорив в області розкрою листового прокату. У порівнянні з традиційними методами має низку незаперечних переваг:

 • при лазерній порізці відсутній механічний вплив на оброблюваний матеріал;
 • сфокусоване лазерне випромінювання дозволяє різати практично будь-який матеріал незалежно від його теплофізичних властивостей;
 • точність позиціонування лазерної головки складає 0,1 мм, за рахунок чого досягається висока точність взаємного розташування елементів заготовки;
 • застосування лазерної порізки можливо на легкодеформованих і нежорстких деталях;
 • лазерний промінь має діаметр близько 0,25 мм, це дозволяє створити отвір діаметром від 0,50 мм;
 • за рахунок великої потужності лазерного випромінювання забезпечується висока продуктивність процесу порізки;
 • використовуючи можливості лазерної порізки, можна розкроїти по складному контуру практично будь-який листовий матеріал.

  

Ми використовуємо СО2 лазерно-гравірувальний верстат L-Laser L1610

l-laser-1610

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Рекламна галузь: акрил, двокольоровий пластик та інші рекламні матеріали;

Виробництво одягу: гравірування по шкірі та тканині;

Виробництво сувенірів: гравірування та порізка паперу, дерева, виробів із пластику, шкіри, та інших матеріалів;

Моделювання: вирізання архітектурних, авіаційних, навігаційних моделей і дерев'яних іграшок;

Пакувальна галузь: гравірування та порізка гумових друкованих форм, розрізування фанери і картону.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Розмір робочого поля: 1500 X 990 мм

Потужність лазера: 100 Вт

Роздільна здатність: 0,3 мм

Максимальна товщина матеріалу: 9-10 мм

 

Рекламно-виробнича група «Новація» пропонує комплексні послуги з лазерної порізки (лазерного розкрою) та гравіруванню листових матеріалів. Виконуємо порізку підвищеної складності в широкому спектрі органічних та неорганічних матеріалів, включаючи:

 • Акрил (10 мм)
 • Оргскло (10 мм)
 • Фанера (9 мм)
 • МДФ (6 мм)
 • Картон (6 мм)
 • Папір
 • Силікон
 • ПЕТ (1 мм)

Для Вашої зручності та коректності виконання замовлення на лазерну порізку, фахівці Новації просять готувати файли у відповідності з наступними вимогами.

 

ВИМОГИ ДО ФАЙЛІВ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ПОРІЗКИ

01 Оригінал-макети приймаються в роботу в форматі CorelDraw — *.cdr або AutoCAD — *.dwg, *.dxf, на крайній випадок *.pdf, *.ai

02 Масштаб оригінал-макету повинен бути 1:1

03 Векторні зображення повинні відповідати наступним вимогам: шрифти переведені в криві:

- товщина кривих - «0» або «Hair line»;

04 Файли приймаються по електронній пошті, з онлайн-замовлення сайту або менеджером в офісі на електронних носіях (CD/DVD диски, USB носії).

 

При наданні оригінал-макету, що не відповідає перерахованим вимогам, ми не можемо гарантувати коректного виконання замовлення, і претензії щодо якості продукції з оригінал-макету не приймаються.

 

У разі неможливості надання макета з перерахованими вище вимогами, наші фахівці можуть опрацювати ваш макет, згідно прайс-листу.

 

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

ПОДЗВОНИТИ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ+38 (097) 552-36-23
+38 (097) 266-24-63
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
НАДІСЛАТИ ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ
]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Послуги Mon, 11 Dec 2017 10:29:29 +0000
Світлодіодна підсвітка стелі https://novatcia.lviv.ua/led-lights https://novatcia.lviv.ua/led-lights

Прагнучи дати ковток свіжого повітря своєму помешканню чи офісному приміщенню, багато людей, окрім ремонтних робіт, зміни меблів, вдаються до ще одного не менш важливого прийому – встановлення інтер’єрної підсвітки.

Відомо, що прогрес – явище надзвичайно динамічне, тому виробники освітлювальних приладів (засобів) подбали про те, щоб споживач у результаті отримав продукт із найкращим поєднанням ціна – якість, і один із яскравих прикладів їхньої роботи – підсвітка світлодіодною стрічкою. Серед головних її переваг – легкість у монтуванні (процес, що під силу навіть початківцеві, головне – наявність часу та бажання), відносна цінова доступність, ефектність.

 

Попри майже необмежений простір використання світлодіодної стрічки, найчастіше її залучають саме у процес створення підсвітки стелі. Цікаво, що встановлення такого виду підсвітки можливе як на простих (однорівневих), так і складних (багаторівневих) стелях, а також карнизах (т.з. закарнизна підсвітка, що є абсолютно безпечною, бо не вирізняється особливими нагрівальними властивостями під час роботи).

 

Загалом підсвітка стелі такого типу – це, мабуть, чи не найвдаліша можливість реалізувати безліч ваших побажань та інтер’єрних рішень, а іноді навіть поєднати їх за допомогою однієї самодостатньої деталі – підсвітки. Вона, наприклад, здатна перетворити звичайну, на перший погляд, без надскладного ремонту стелю у справжній витвір мистецтва, а, скажімо, однотонні гардини й тюль – у вишукані обрамлення для вікон (у разі закарнизної підсвітки).

На відміну від вищеописаних різновидів світлодіодної підсвітки, які належать до групи зовнішніх (оскільки кріпляться безпосередньо до поверхні, лежать зовні), існують також внутрішні, тобто ті, що ховаються за певними поверхнями, які своєю чергою, виступають у ролі розсіювача світла. Останніми можуть бути найрізноманітніші предмети – тканини, деякі сорти паперу, пластик, хорошим провідником світла також є скло. До речі, для оформлення підсвітки сучасних інтер’єрів дуже часто використовують вітражі – кольорові полотна на склі. Саме завдяки світінню стрічки зсередини, елементи ніби оживають, стають яскравішими, а композиції, зображені на них, – предметом загальної уваги.

 

 

Важливий і той момент, що завдяки своїй гнучкості та компактності світлодіодні стрічки можна розмістити на/за предмети майже будь-яких форм та розмірів, навіть найнестандартніших.

 

Отже, стеля з підсвічуванням – це не просто одне з дизайнерських рішень у формуванні інтер’єру того чи того приміщення, а й шанс кожного створити власний світловий світ, позбавлений обмежень, рамок чи стандартів, який у хмурий день чи вечірню годину неодмінно тішитиме око, сприятиме роботі або ж даруватиме релакс й умиротворення.

 

Замовити підсвітку світлодіодною стрічкою та встановлення інтер'єрної підсвітки стелі наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Tue, 18 Oct 2016 08:29:40 +0000
Інтер'єрна підсвітка https://novatcia.lviv.ua/interior-lights https://novatcia.lviv.ua/interior-lights

Не секрет, що освітлення – це чи не найголовніший елемент у творенні внутрішньої композиції приміщення. Нерідко буває, що навіть найбездоганніший інтер’єр, поєднаний із неякісною або ж неправильно підібраною підсвіткою, втрачає свій естетизм, губиться та тьмяніє.

Загалом підсвічування відіграє дві основні ролі – додаткового джерела світла (а іноді й основного, коли немає потреби у «всеохопному» освітленні кабінету чи кімнати) та декоративного елемента, оскільки сучасні його різновиди, методи поєднання та встановлення дозволяють створювати унікальні світлові дизайни, що задовольнять уподобання найвибагливішого клієнта.

 

Одним із найпопулярніших і, мабуть, найбільш розповсюджених способів освітлення інтер’єру, крім традиційних ламп/люстр, є підсвітка стелі, яку використовують і в помешканнях, і в офісних приміщеннях, і навіть у місцях т.з. громадського типу.

 

Класична точкова підсвітка впродовж усього періоду перебування її на ринку подібних товарів користується незмінним попитом серед покупців, адже, крім виконання своєї безпосередньої функції – освітлення, може коригувати сприйняття інтер’єру, змінювати акценти у ньому, привертати увагу до певних елементів і навпаки – приховувати деякі з них (скажімо, незначні недоліки), тобто подавати приміщення у найбільш вигідному (залежно від потреб та обставин) світлі. Практично-декоративне призначення має також люмінесцентна підсвітка, яка функціонує у побуті вже не одне десятиліття, а нині, значно вдосконалившись, стає невід’ємним елементом модерних інтер’єрів.

На відміну від вищезгаданих різновидів, функція неонової підсвітки виключно оздоблювальна. Вона вирізняється т.з. рівневим розташуванням, що створює ефект об’ємного виміру на стелі, а різноманіття її кольору, форми й, власне, оформлення дають можливість перетворити найсміливіші задуми у вельми неординарні дизайни.

 

Відомо, що кухня – особливе приміщення у помешканні; тут ми проводимо чимало свого часу, а передусім тому, що воно у більшості з нас асоціюється з комфортом, домашнім затишком і неповторною теплою атмосферою. Саме тому вибір освітлення кухонної площі надзвичайно важливий і безпосередньо впливає на зручність у користуванні кухнею та сприйняття інтер’єру загалом. Підсвітка кухні – це, образно кажучи, необмежений простір для фантазії. Її розміщують з урахуванням багатьох нюансів – практичності (функціональності), доречності, дизайнерсько-стильової єдності тощо. Так, скажімо, підсвітка, встановлена над робочою поверхнею кухонних меблів, дозволяє легко та зручно готувати смаколики для сім’ї без необхідності вмикання загального світла; підсвітка, розташована над столом, забезпечує відчуття спокою, невимушеності, інтимності (завдяки неяскравості), що позитивно впливає на спілкування, прийом їжі; підсвітка над окремими елементами, що знаходяться у кухні, на меблях (наприклад, над деякими предметами посуду, пляшками з елітним алкоголем, декоративними речами), безперечно, привертатиме увагу присутніх, акцентуючи на важливості, унікальності, неординарності освітлюваного.

 

 

Ще одна світлова родзинка, яку нерідко використовують у створенні сучасних інтер’єрів, – це підсвітка сходів, що виконує щонайменше дві функції. По-перше, власне освітлювальну, адже іноді для того, щоб дістатися нагору, достатньо бачити лише східці, без потреби вмикати світло у приміщенні, де вони розташовані. Це має подвійний ефект – економії та безпеки. По-друге, – декоративну, адже вишуканий, неординарний дизайн східців, поєднаний із вдалою підсвіткою, – ансамбль, який іноді стає головною окрасою, відмінною рисою будь-якого інтер’єру.

 

Замовити освітлення інтер’єру, зокрема: підсвітка стелі, кухні, сходів наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Tue, 18 Oct 2016 09:00:50 +0000
Імпульсні джерела живлення https://novatcia.lviv.ua/power-supply https://novatcia.lviv.ua/power-supply

Світлодіоди, на відміну від інших побутових освітлюючи приладів, не можна включати у побутову електромережу, більше того, вони не можуть живитися фіксованою напругою, що вказана у паспорті. Пристрій живлення світлодіодів повинен мати елементи, що обмежують струм, саме тому світлодіод називають «струмовим пристроєм».

Джерела живлення – найважливіша частина світлодіодної конструкції. Для стабільної та довгострокової роботи світлодіодів необхідно забезпечити їх якісним живленням. Головна вимога – через світлодіоди має протікати стабілізований номінальний електричний струм. Струм має бути постійним і не залежати від коливань або змін напруги живлення.

 

Світлодіодні блоки живлення - це джерело перетворення напруги та потужності електричного струму. Блоки Mean Well використовуються для живлення світлодіодної продукції: світлодіодних стрічок, сенсорних лінійних світильників, світлодіодних ламп напруги 12 Вт і 24 Вт, світлодіодних модулів.

В залежності від вимог світлотехнічних проектів використовують «кімнатні» (IP 30, призначенні для використання в приміщенні) джерела живлення і «вуличні» (IP 67, призначенні для використанні в різних погодних умовах) різної потужності та габаритів. Блоки живлення для світлодіодних стрічок підбираються за наступними параметрами:

 • напруга живлення стрічки;
 • потужність, що споживає стрічка;
 • вологозахисні властивості.

Обирати джерела живлення для світлодіодів треба ретельно, враховуючи всі умови їх роботи. Ступінь захисту блоку живлення від вологи залежить від місця, де він буде встановлений. Якщо встановлюється у сухому приміщенні, то підійде звичайний негерметичний блок живлення. Якщо місце розташування: вулиця, ванна кімната або сауна, - зупиніть свій вибір на герметичному блоці живлення.

Блок живлення – це джерело напруги, драйвер – джерело струму. «Драйвером» зазвичай називають пристрій, модуль або мікросхему в пристрої, що забезпечує перетворення електричних сигналів в електричний або інший вплив, придатний для управління виконавчим або сигнальним елементом. Під визначення «драйвер» підпадає багато пристроїв, наприклад, модулі живлення або управління пристроями, що потребують дотримання певних параметрів в процесі включення, виключення та роботи. Найяскравіший приклад – драйвери світлодіодів, оскільки до їх живлення ставляться високі вимоги.

Для драйвера не буває параметра «вихідна напруга», тільки «вихідний струм» та «потужність». Драйвер ні за яких умов не видасть більше струму, ніж той, на який він розрахований. Є драйвера, розраховані на будь-яку кількість світлодіодів, аби їх загальна потужність не перевищувала потужності драйвера, а є - розраховані на визначену кількість діодів, наприклад 6.

 

Драйвери світлодіодів серії CLG та PLN потужністю 60 Вт та 100 Вт виробництва компанії Mean Well використовуються для створення світлодіодної підсвітки та світлодіодних панелей відображення інформації. Діапазон вхідної напруги змінного струму від 90 Вт до 264 Вт частотою від 47 Гц до 63 Гц. Тепловий режим забезпечується природною конвекцією. Вихідна напруга: один канал з ряду напруги 12 Вт, 15 Вт, 20 Вт, 24 Вт, 27 Вт, 36 Вт та 48 Вт. Діапазон вхідної напруги змінного струму від 90 Вт до 264 Вт частотою від 47 Гц до 63 Гц або від 120 Вт до 370 Вт постійної напруги. Електрична міцність ізоляції 4250 Вт. Є захист від короткого замикання, перенавантаження та перенапруги на виході. Можливе підлаштування вихідної напруги, а для серії PLN можна налаштовувати вихідний струм.

 

Тайванська компанія Mean Well виробляє широкий асортимент (більше ніж 200 серій і більше 2000 моделей) імпульсних джерел живлення та перетворювачів напруги:

 • DC/DC перетворювачі із вихідною потужністю від 0,5 Вт до 350 Вт;
 • AC/DC перетворювачі із вихідною потужністю від 5 Вт до 2400 Вт;
 • AC/DC перетворювачі із зарядним пристроєм і функцією джерела безперебійного живлення;
 • DC/AC перетворювачі з модифікованою та правильною синусоїдою.

Компанія Mean Well виробляє джерела живлення з 1982 року, завдяки високій якості продукції, конкурентними цінами та великому асортименту, що може задовольнити потреби найвимогливіших споживачів, її вироби відомі у всьому світі.

Джерела живлення Mean Well використовуються майже у всіх галузях електроніки:

 • промислова автоматика;
 • телекомунікаційне обладнання;
 • системи безпеки;
 • електроніка на транспорті;
 • медична техніка;
 • побутова апаратура;
 • офісна техніка.

Уся продукція Mean Well відповідає вимогам міжнародних стандартів по електромагнітній сумісності та електробезпеці, що підтверджено сертифікатами UL, cUL, CSA, TUV, CE. Виробництво Mean Well сертифіковане по стандарту якості ISO 9001.

 

Замовити світлодіодні блоки живлення Mean Well (імпульсні джерела живлення та перетворювачі напруги) наші клієнти можуть за адресою: Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на email: office@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Tue, 25 Feb 2014 09:46:08 +0000
Факти про світлодіоди https://novatcia.lviv.ua/diodes-facts https://novatcia.lviv.ua/diodes-facts

Деякі цікаві факти і міфи про світлодіоди, про які Ви могли не знати

 • Сьогодні це найбільш передова технологія освітлення.
 • У світлодіоді, на відміну від ламп розжарювання та люмінесцентних ламп, електричний струм безпосередньо перетворюється у світло.
 • На відміну від люмінесцентних ламп, світлодіодні лампочки не мерехтять.
 • Світлодіоди не чутливі до перепаду температури, вони однаково добре працюють і при – 60 °C і при +45 °C.
 • 100 000 годин – середній термін служби світлодіодної лампи, 500000 годин – термін служби якісної світлодіодної лампи, за умови роботи по 5 годин на добу її вистачить на 27 років.
 • Світлодіоди працюють і під водою, тому їх використовують для освітлення басейнів, фонтанів, акваріумів.
 • Технологія виробництва світлодіодів має декілька етапів, перший з них – виготовлення чіпів. Для їх виготовлення необхідне спеціальне обладнання – епітаксіальна установка – вона коштує надзвичайно дорого, по-перше, по-друге, для того, щоб навчитись оперувати нею необхідно декілька років, з цих причин усього декілька підприємств у світі спеціалізуються на виготовленні чіпів.
 • Світлодіоди бувають майже всіх кольорів.
 • Існує 2 способи отримання білого світлодіода.
  Перший: монохроматичний синій діод, покривається шаром люмінофора, в результаті маніпуляцій виходить своєрідний гібрид світлодіоду та люмінесцентної лампи. Світло такого виробу сприймається людським оком як денне, часто з невеликим зсувом до холодних відтінків, хоча насправді діод випромінює світло широкої області спектру: від червоного до зеленого.
  Другий: розмістити в корпусі лампи чіпи зеленого, червоного та синього кольорів, завдяки такому міксу людське око отримує біле світло.
 • Світлодіодні лампи – ідеальні для використання в інтелектуальних системах освітлення, адже їх колір, інтенсивність та тривалість освітлення можна підбирати індивідуально.
 • Компактні розміри світлодіодів дозволяють використовувати їх у будь-якому дизайні та освітлювальних приладах.
 • Найменший в світі світлодіод довжиною у 1 мм, шириною у 0,8 мм і діаметром у 0,2 мм створили у Японії.
 • До 1968 року світлодіодна лампа коштувала космічних грошей – близько 200 доларів за штуку.
 • Світлодіод випромінює чисте та безпечне світло, без УФ та інфрачервоного випромінювання.
 • Світлодіод не містить шкідливих речовин, це виключає ризик отруєння та спеціальну утилізацію.
 • Для повноцінної роботи світлодіодна лампа не потребує великої напруги.
 • Впавши, світлодіод не розіб’ється.
 • Світлодіод стійкий до перепадів напруги, перегрівання та короткого замикання, тому такі лампи не тільки не несуть загрози здоров’ю людини, а й прості у використанні та обслуговуванні, а монтаж світлодіодів не займе багато часу.

 

Замовити якісну світлодіодну продукцію: модулі, панелі, стрічки, лампи та SMD-світлодіоди наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

 

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Mon, 24 Feb 2014 19:37:14 +0000
Світлодіоди на практиці https://novatcia.lviv.ua/diodes-practice https://novatcia.lviv.ua/diodes-practice

Терміни служби, переваги та особливості, застосування

Вже в перші роки використання світлодіодів, вони були набагато надійнішими, ніж неонові лампи та традиційні лампи розжарювання, але відсоток вибраковки світлодіодних ламп під час виробництва був надзвичайно високим. Виною тому був людський фактор, адже на важливих етапах виробництва світлодіодів (розподіл епоксидної смоли, її змішування, розміщення крапельки смоли в потрібній позиції) використовувався ручний труд

, що призводило до дефектів ламп, найчастіше, до підтікання епоксидної смоли або порушення у чіпі, підкладці і епітаксійному шарі - це не ліпшим чином впливало на термін придатності лампи та ефективності випромінювання.

 

Якісний стрибок світлодіоди Львів здійснили у 80 роках минулого століття, тоді був створений люмінесцентний матеріал InGaAlP, що дозволив налаштовувати колір. Від того часу світлодіоди всіх можливих кольорів видимого спектру почали виготовлятись за однією технологією, крім того, значно знизилась вибраковка світлодіодних випромінювачів під час виробництва.

 

Авторство наступного важливого кроку в історії світлодіодів належить компанії Toshiba. Вона розробила метал-оксидний метод парового нанесення. Цей метод значно підвищив ефективність світлодіодів, тепер 90% спожитої електроенергії світлодіод може переробити на світло.

 

Світлодіодні лампи – сучасна альтернатива традиційним джерелам світла, адже мають багато технологічних переваг. Відмінність світлодіодів від традиційних ламп розжарювання у тому, що діоди випромінюють світло у певному напрямку і певної довжини хвилі, тоді як лампи розжарювання випромінюють світловий потік широкого спектру рівномірно у всіх напрямках.

 

Світлодіоди незамінні там, де необхідно продукувати потужні світлові потоки, отримувати світло високої насиченості кольору (рекламні модулі, табло, стрічки). Лампи розжарювання не справляються з цією надзадачею, тому що світло від лампи розжарювання, проходячи через оптичні фільтри, втрачає близько 90% енергії світлового потоку, тоді як у світлодіоді не має потреби використовувати світлофільтр, а тому всі 100% випромінювання світлодіоду забарвлені світлом. Крім того, до 90% потужності лампи розжарювання втрачається на її розігрів до певного кольору спектру, тоді як світлодіоди спектровані з самого початку. Щоб мати таку ж яскравість, що й світлодіод, лампі розжарювання потрібно на 60% більше потужності. Світлодіоди відомі не тільки своїми енергозаощаджуючими характеристиками. Міцна конструкція дозволяє використовувати їх в екстремальних умовах і часті вмикання-вимикання не позначуються на тривалості життя, світлодіоди справжні довгожителі! Середня тривалість життя (термін служби) світлодіоду більше 11 років!

 

Термін служби – основна характеристика надійності світлодіоду. У процесі експлуатації можливі два варіанта розвитку подій: або світлодіодна лампа зменшує яскравість (інтенсивність світлового потоку), або зовсім перестає світити. У першому випадку світлодіодна лампа відслужила корисний термін, у другому – повний. Чим більший струм пропускається через світлодіод – тим вища його температура і тим скоріше він втрачає свої якості. Тому термін служби потужних світлодіодів значно менший, ніж у слабших. У світлодіодів, що відслужили свій корисний термін, зменшується яскравість на 50-30% - це вірна ознака того, що настав час замовити обслуговування світлодіодного обладнання.

 

Вважається, що світлодіоди не перегріваются, але це твердження не відповідає дійсності. Світлодіоди виробляють тепло і чим потужніший led, тим більше тепла він продукує. Якщо потужні світлодіоди об’єднати у систему і цю систему встановити у герметичний корпус, то перегрів світлодіодам гарантовано, якщо не відвести тепло. Перегрів погано впливає на світлові характеристики чіпа, тому надзвичайно важливо контролювати кількість тепла, забезпечувати ефективний тепловідвід та вчасне обслуговування світлодіодного обладнання. Швидкість та інтенсивність падіння яскравості при перегріванні відмінне у світлодіодів різного кольору. Більш чутливі до підвищених температур червоні та жовті світлодіоди, менш вразливі – білі, зелені та сині. Завдяки економному споживанню електроенергії витрати на експлуатацію та технічне обслуговування світлодіодного обладнання мінімальні.

 

Світлодіоди та світлодіодні лампи використовують у:

 • підсвічуванні об'єктів, контражурі, дизайні інтер’єрів, адже led-підсвічування підкреслює внутрішній і зовнішній дизайн оселі, будівлі, а офісне світлодіодне освітлення допоможе заощадити кошти на утримання
 • зовнішнє освітлення: на вулицях та прибудинкових територій надійно і довговічно працюють світлодіодні світильники та світлодіодні прожектори
 • виробництві меблів: внутрішнє led-підсвічування ніш корпусних меблів, кухонь, барних стійок і вітрин
 • підсвічуванні косметичної продукції, продуктів харчування і інших категорій товарів, для яких має значення температурний режим зберігання, адже торгове світлодіодне освітлення відрізняється низькою температурою нагріву ламп
 • виготовленні світильників, комплектації світильників енергозберігаючими лампочками
 • житлово-комунальному господарстві: встановлення енергозбережного освітлення в під'їздах, на горищах, ліфтах, підвальних приміщеннях
 • пристроях сигналізації на автотранспорті
 • освітленні автомобільних трас
 • зовнішній рекламі

 

Замовити якісну світлодіодну продукцію: модулі, панелі, стрічки, лампи та SMD-світлодіоди наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Mon, 24 Feb 2014 10:17:55 +0000
Світлодіоди https://novatcia.lviv.ua/diode https://novatcia.lviv.ua/diode

Історія, принцип дії, технологія виготовлення

Світлодіод (англійською «light emission diode» – LED) – напівровідниковий пристрій, що, при пропусканні через нього електричного струму, випромінює некогерентне (когерентність - частотні, поляризаційні й фазові характеристики хвилі) світло, цей ефект відомий як електролюмінесценція.

В електричному струмі, пропущеному через діод, електрони мають зайву енергію, а тому знаходяться у нестабільному стані, який змушує їх випромінювати кванти світла та переходити на стаціонарну орбіту з нижчим енергетичним рівнем. Так народжуються світловипромінюючі діоди.

 

Активна частина світлодіоду називається «чіп» або «кристал». Кожний світлодіод складається з одного або декількох чіпів, які розміщують в корпусі лампи з контактними виводами та оптичної системи (лінзи), що формує світловий струм. Колір випромінюваного світла світлодіоду залежить від хімічного складу напівпровідника.

 

Основні сучасні матеріали, що використовуються у чіпах світлодіодів:

 • InGaN – сині, зелені та ультрафіолетові світлодіоди високої яскравості;
 • AlGaInP – жовті, помаранчеві та червоні світлодіоди високої яскравості;
 • AlGaAs – червоні та інфрачервоні світлодіоди Львів;
 • GaP – жовті та зелені світлодіоди.

 

Останнім часом все більшою популярності набувають SMD-світлодіоди (SMD з англійської «surface mounted devices»), вони виготовляються технологією автоматичного монтажу на поверхню друкованої плати. Надяскраві (яскравість світлодіоду вимірюється потужністю світлового потоку – Люменом) та потужні світлодіоди цього типу називаються емітерами (з англійської «emitter» - «випромінювач»). SMD-світлодіоди мають компактні розміри, вони дозволяють автоматичну пайку та розміщення на поверхні плати, без застосування ручної праці. Деякі виробники випускають спеціальні SMD-діоди, що містять у корпусі три чіпа, які випромінюють різні кольори: червоний, зелений, синій. Шляхом поєднання кольорів та експериментуючи з їх інтенсивністю можна отримати світлодіоди оптом будь-якої кольорової гами. Ще в далекому 1902 році вперше було помічено слабке світіння, що мають карбідокремнієві кристали але природу світіння в той час ніхто не міг пояснити. У 1923 році співробітник Нижегородської радіолабораторії відмітив це явище під час проведення радіотехнічних дослідів з напівпровідниковими детекторами, але інтенсивність світіння була настільки малою, що науковий світ серйозно не зацікавився цим явищем. Патент на світлодіод отримали у 1961 році Боб Б’ярд і Гаррі Пітман, працівники компанії Texas Instruments.

 

Перший світлодіод, що працює у видимому діапазоні, був розроблений у компанії General Electric групою дослідників на чолі із Ніком Голоняком. У 1962 році Голоняк продемонстрував науковій спільноті роботу світлодіода. Світлодіоди спочатку використовували як індикатори, поступово для них знаходили все нові і нові сфери застосування (калькулятори, цифрові годинники тощо) непомітно світлодіоди перейшли у масовий вжиток. Ще якихось 10 років тому світлодіодні лампи були великою рідкістю та дорогим задоволенням, зараз світлодіодна підсвітка є навіть у запальнички, а купити світлодіоди та замовити світлодіоди Львів можна в будь-який час, будь-яким зручним для вас способом.

 

Випромінювання некогерентного світла активно досліджувалось з 1960 по 1970 роки. Науковці, змінюючи межу випромінювання у сторону коротких хвиль, створили світлодіоди, що мають світло від зеленого до червоного кольору. Дослідження світлодіодів у наступні роки були направленні на збільшення ефективності випромінювання. Широкий діапазон оптичних характеристик та мініатюрні розміри забезпечили світлодіоду використання у багатьох галузях для виготовлення різноманітних світлових виробів та приборів.

 

Замовити якісну світлодіодну продукцію: модулі, панелі, стрічки, лампи та SMD-світлодіоди наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Fri, 21 Feb 2014 14:15:01 +0000
Світлодіодна реклама https://novatcia.lviv.ua/led https://novatcia.lviv.ua/led

Скажіть будь ласка, що увечері найбільше притягує до себе ваш погляд? Правильно, світло, а точніше яскраві вивіски. Ні для кого не секрет, що зовнішня реклама розвивається дуже стрімко і залучає до цього процесу найновіші технології. Одними з таких елементів її розвитку є світлодіодна реклама. Застосування реклами на основі світлодіодів дуже широке. Такого типу вивіски можна розмістити в місцях де відбувається скупчення великої кількості людей. Але при цьому, вона гармонійно вписується у навколишнє оточення і не тисне на людину з психологічної точки зору.

Світлова реклама така, яку виготовляє рекламно-виробнича агенція «Новація» разом зі своїм партнером компанією «Rishang Optoelectronics Co.Ltd» вважається найефективнішою. Завдяки яскравим кольорам діодів показники продуктивності зовнішньої реклами зростають до 90 відсотків, а як відомо, саме стільки інформації людина сприймає за допомогою зору. Ось тому світлодіоди в рекламі займають дуже важливе місце. Адже чим яскравіша світлодіодна реклама, тим швидше вона змушує звернути на себе увагу, а отже охопить великий масив аудиторії, на яку реклама подіє і які внаслідок цього стануть її споживачами.

 

Виготовлення візуальної реклами є одним з пріоритетних напрямків роботи РА «Новація». Але для того, аби робота у цій сфері була якісною та безперебійною важливо мати хорошого та надійного партнера, яким і стала компанія «Rishang Optoelectronics Co.Ltd», яка є світовим лідером в галузі досліджень, виробництва, продажу та обслуговування світлодіодної продукції саме для зовнішньої реклами. Тому, оскільки рекламно-виробнича агенція «Новація» є дилером «Rishang Optoelectronics Co.Ltd» на Західній Україні, то ж купити таку продукцію, як світлодіодні стрічки, LED стрічки, світлодіодні модулі та профіль для світлодіодної стрічки Ви можете саме через нас за доступними цінами.

 

Світлодіоди для реклами від компанії «Rishang Optoelectronics Co.Ltd.» є високоякісними і відповідають усім сучасним світовим стандартам, що гарантує їх довготривалу експлуатацію. Ось чому світлодіоди для реклами РА «Новація» використовує саме цього виробника. Якість – є гарантом довготривалої і плідної співпраці, що в рекламному бізнесі є надважливим фактором. Світлодіодна стрічка – це гнучка основа з комплексом одноколірних та трьоколірних (RGB - червоний, зелений, синій) діодів. Принцип дії цих стрічок відбувається за рахунок змішування випромінювання діодів, в результаті чого утворюється широка кольорова гама відтінків.

 

Ще одним часто використовуваним елементом створення, а точніше підсвічування зовнішньої реклами є Led профіль для світлодіодної стрічки. Цей профіль має низьку вагу та легкий у монтажу.

Монтаж і демонтаж світлодіодних панелей, світлодіодних модулів повинні здійснювати тільки підготовлені фахівці. Звертайтеся в РА «Новація», і наші фахівці проконсультують вас по всім питанням, які пов'язані з виготовленням світлодіодної вивіски.

 

Замовити розробку дизайну чи оформлення інтер'єру, виготовлення вивіски та об'ємних букв наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63, або надіславши листа на електронну скриньку: office@novatcia.lviv.ua

 

]]>
office@novatcia.lviv.ua (Новація) Статті Sat, 09 Nov 2013 23:01:24 +0000