Вівторок, 19 березня 2013, 18:43
Оцінити
(3 голосів)

Запуск сайту

Шановні відвідувачі нашого сайту!

sitelaunch

Раді Вам повідомити про запуск офіційного сайту рекламної агенції «Новація». На сайті ви можете, ознайомиться з продукцією та послугами нашої компанії, переглянути портфоліо, дізнатися останні новини.

Основна ідея нового сайту - це інформативність і простота у використанні. Сайт містить вичерпну і регулярно оновлювану інформацію про продукцію і послуги, а також передбачає зручну навігацію по основних розділах. На даний момент ресурс представлений користувачам українською мовою, в планах - російською та англійською. В майбутньому планується запустити Форум, де кожен зможе задати питання по рекламній продукції та отримати відповіді фахівців компанії РА «Новація».

Також на нашому ресурсі Ви зможете залишити будь-який відгук про нас та нашу продукції, задати будь-яке Ваше запитання або підписатися на розсилку новин!

 

Якщо у Вас виникнуть запитання та/або пропозиції щодо роботи нашого сайту - пишіть про це на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ми будемо Вам дуже вдячні! Сподіваємося, ви залишитесь задоволені відвідуванням нашого ресурсу.

 

P.S. Керівництву та співробітникам підприємства довелося стати невід'ємною частиною команди розробників сайту, а також докласти чималих зусиль для запуску по-європейськи якісного сучасного веб-ресурсу.

 

З повагою, адміністрація РА «Новація»