Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Про компанію
A+ R A-

Про нас

aboutusРекламно-виробнича група «Новація» працює на ринку рекламних послуг з липня 2009 року. Компанія зарекомендувала себе кваліфікованим виконавцем і надійним партнером. Професійний колектив фірми виготовить та розмістить вашу рекламу на рекламних конструкціях власного виробництва на Західному регіоні України та надасть широкий асортимент послуг у проведення рекламних кампаній.
Фахівці нашої організації володіють унікальним практичним досвідом в розміщенні зовнішньої реклами, виготовлення та розміщення її на різноманітних видах носіїв, зокрема: вивісках, беклайтах, сітілайтах, виставкових стендах, розтяжках, лайтбоксах, призматронах, табличках, вказівниках і інших популярних та нестандартних носіях зовнішньої реклами. Основним пріорітетом є виготовлення світлової та несвітлової реклами.

Дотримуючись тенденцій рекламного ринку, ми постійно освоюємо нові види носіїв і розширюємо перелік послуг для вирішення завдань будь-якої складності. Завдяки багатогранному досвіду в комплексному проведенні рекламних кампаній, ми завжди вчасно і якісно виконуємо замовлення клієнтів. Наші основні принципи довгострокового співробітництва - індивідуальний підхід до кожного клієнта, якість та оптимальні ціни. Робота з нами, гарантовано збільшить охоплення аудиторії, сформує позитивний імідж компанії чи продукту та підсилить ефективність рекламної кампанії.

Ви можете замовити розміщення реклами з нашого сайту, зв'язавшись з нами найбільш зручним для Вас способом або надіслати онлайн-замовлення.

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин