П'ятниця, 15 грудня 2017, 08:00
Оцінити
(1 Голос)

Лазерна порізка

Пропонуємо скористатись новою послугою нашої компанії - лазерна порізка та гравірування.

Це найбільш ефективний спосіб отримання виробів з високою точністю, економічністю та якістю поверхні. Лазерна порізка в умовах нашого виробництва виключає необхідність в подальшій обробці. Обирайте кращі сучасні технології, телефонуйте і замовляйте в нас послуги під ключ.

 

За допомогою нового сучасного обладнання L-Laser L1610 наша компанія швидко та максимально точно виконує розкрій за ескізами будь-якої складності та порізку пластику, акрилу, полістиролу, дерева, МДФ, шпону, мармуру, тканини, шкіри тощо. А також проводимо лазерну порізку багатошарових панелей (ECOBOND, DIBOND, BATLERFINISH, ALUCOBEST) та м'яких металів (алюміній, латунь), точно повторюючи задані контури майбутнього елемента.

 

У нас Ви можете замовити професійну лазерну порізку та потрібну кількість виробів з гравіюванням, - незалежно від ступеня складності поставленого завдання та розмірів базового предмета.

 

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Для того, щоб ми могли прорахувати й озвучити кінцеву вартість замовлення, Ви можете зателефонувати нам за номером:+38 (097) 552-36-23 або зв'язатися з нами по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Схожі матеріали (по тегу)