Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Лазерна порізка
A+ R A-
Оцінити
(7 голосів)

Лазерна порізка

ТЕХНОЛОГІЯ ЛАЗЕРНОЇ ПОРІЗКИ

Лазерна порізка - технологія різки та розкрою матеріалів, що використовує лазер високої потужності. Сфокусований лазерний промінь, керований комп'ютером, забезпечує високу концентрацію енергії і дає змогу розрізати практично будь-які матеріали незалежно від їх теплофізичних властивостей.

В процесі лазерної порізки, під впливом лазерного променя матеріал, ділянки що розрізається, плавиться та запалюється, випаровується або видувається струменем газу. При цьому можна отримати вузькі зрізи з мінімальною зоною термічного впливу. Завдяки великій потужності лазерного випромінювання забезпечується висока продуктивність процесу в поєднанні з високою якістю поверхонь зрізу. Цей спосіб порізки вирізняється гнучкістю, меншою кількістю відходів, більшою точністю та меншим допуском зрізу. Тому роботи з лазерною порізкою виконуються в самі стислі терміни.

 

Лазерна порізка являє собою сучасний і високоточний спосіб порізки деревини, тканин, акрилу, оргскла та інших матеріалів, що застосовуються в рекламних цілях. Використання цієї технології дозволяє швидко, а головне якісно створювати деталі і візерунки будь-якої складності з більшості матеріалів. Цей метод обробки особливо затребуваний завдяки можливості високоточного гравірування і порізки акрилового скла.

 

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ПОРІЗКИ

 • ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ. Програмне забезпечення дозволяє розрізати лист з мінімальними втратами;
 • ВИСОКА ТОЧНІСТЬ. Лазерна порізка виконується з більшою точністю (+/- 25 мкм), з меншою кількістю відходів, меншим допуском зрізу, ніж механічна та плазмова порізка, або штампування;
 • ВИСОКА ШВИДКІСТЬ. Подача допоміжного газу значно збільшує швидкість порізки;
 • ІДЕАЛЬНА ЯКІСТЬ. Технологія забезпечує якісну поверхню кромки зрізу - "полірований зріз", що виключає необхідність подальшої її обробки;
 • ІДЕАЛЬНИЙ ЗРІЗ. Тонкий та чітко виведений лазер не зміщується під час обробки;
 • БЕЗ ДЕФОРМАЦІЙ. Сфокусоване лазерне випромінювання дозволяє нагрівати досить вузьку зону деталі;
 • ВІДСУТНІСТЬ БРАКУ. Це дозволяє відразу передавати деталі на наступну технологічну операцію.

 

 

ПОРІЗКА ПЛАСТИКА

Лазерна порізка пластика чудове рішення для компаній, що займаються рекламою, макетних майстерень, архітектурних бюро. Якісний результат за короткий термін. Лазерна порізка пластику видає деталі з ідеально рівними краями й чітким, від початку задуманим контуром, яких ніяк не добитися за той же час за допомогою фрезерної порізки або ручної роботи. Завдяки відсутності ручної роботи, чітко вивіреному розташуванню на листі в електронному вигляді та невеликим допускам, на розкрій пластику витрачається значно менше матеріалу (листа пластику). Розміри допусків в основному залежать від товщини матеріалу.

 

ПОРІЗКА ОРГСКЛА

Лазерна порізка та гравірування оргскла в основному застосовується в тих випадках, коли з нього необхідно виготовити елементи меблів, стільниці, полки, торгове і виставкове обладнання, демонстраційні конструкції, моделі, вироби зовнішньої та інтер'єрної реклами, POSM, підставки, тримачі, «кишеньки» інформаційних стендів, сувенірну продукцію, брелки, номерки, бірки, стенди акваріумів, деталі інтер'єру, прозорі підлоги, захисне засклення фотографій, картин, сходи, поручні тощо.

Слід також зазначити, що поряд з професійною лазерною порізкою, оргскло також добре піддається лазерному гравірування, що дозволяє виготовляти оригінальні вивіски, таблички, номерки і безліч інших атрибутів торгових точок, інтер'єру та й просто цікавих сувенірів.

 

ПОРІЗКА МЕТАЛУ

Порізка металу лазером - це сучасний технологічний розкрій металу, який не потребує подальшого доопрацювання готових виробів! Завдяки високій точності процесу, швидкості лазерна порізка виходить в лідери за популярністю серед методів металообробки. Потужний лазер дозволяє різати метали товщиною до 12 мм, нержавіючу сталь, алюмінієві сплави, мідь, латунь. Висока якість і стабільність лазерного променя дозволяють отримувати гладкий зріз. Також лазерний комплекс дозволяє наносити на поверхню гравірування.

 

ПОРІЗКА ФАНЕРИ

Лазерний розкрій фанери все активніше впроваджується в технологічний процес, набираючи все більших обертів і стає практично незамінним у широких галузях виробництва. Порізка фанери лазером має ті ж переваги, що й лазерна порізка  будь-яких інших матеріалів:

  • акуратність (немає механічних впливів внаслідок чого немає і непотрібних додаткових нерівностей);
  • немає необхідності в додатковому доопрацюванні, «передпродажної підготовки» (краї в деталі на виході після порізки лазером виходять рівні, під 90 градусів, кант має контрастний коричневий колір);
  • швидкість виконання.

Найчастіше ріжемо фанеру товщиною 3 - 9 мм, вартість завжди розраховуємо за кресленням виробу, виходячи зі складності крою та можливостей обладнання.

 

Замовити лазерну порізку акрилу, композиту, пластику, фанери, тканин та шкіри наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів за тел: (097) 552 36 23, або надіславши листа на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин