Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Фрезерна порізка
A+ R A-
Оцінити
(5 голосів)

Фрезерна порізка

Фрезерування і гравірування – це сучасні технології, які застосовують для виготовлення реклами. Адже, наприклад, фрезерування композиту або гравіювання акрилу використовують для створення зовнішньої реклами такої, як магазинні вивіски чи об’ємні літери. За допомогою фрезерно-гравірувального станка можна швидко і точно виконати розкрій та порізку композиту, полікарбонату, ПВХ і акрилу. Фрезерний станок за допомогою фрез - металічних інструментів різних форм, які обертаються на високій швидкості, виконує гравіювання, фрезеровку та розкрій листових матеріалів. Найбільшою позитивною якістю цього устаткування є економія часу та висока якість кінцевого продукту. Адже те, що раніше робилось кілька днів, тепер можна зробити за кілька годин.

В рекламній агенції «Новація» такі види робіт виконують на 3-х координатно-фрезерному обладнанні з ЧПУ (числовим програмним управлінням) SUDA VG-1325. Цей фрезерно-гравіювальний комплекс складається з двох компонентів, а саме – оброблювального центру та робочої станції. Це обладнання якісно відрізняється від своїх попередників, адже на заміну механічним подачам прийшли мікрокрокові сервоприводи, а допотопні перфострічки тепер замінило пряме підключення до комп’ютера. В самому ж координатно-фрезерному обладнанні вмонтовано інтелектуальний контроллер, який керує усім вбудованим у станок начинням. Розмаїття опцій в устаткуванні та найновіше програмне забезпечення для SUDA VG-1325 дозволяє виконувати широке коло завдань.

В РА «Новація» гравірувально-фрезерний верстат з ЧПУ SUDA VG-1325 в першу чергу використовують для розкрою матеріалів листового типу. Цей тип верстату завдяки шпинделю потужністю в 3 тисячі Вт, шестерням, які встановлені по всіх осях та жорстким лінійним направляючим рейкового типу виконує складні та унікальні завдання по 2D обробці матеріалів. Адже завдяки тому, що шпиндель переміщається по осі Z в 150 міліметрів, верстат SUDA VG-1325 здатен працювати та обробляти виріб великої товщини. Таким чином, цей верстат з легкістю виконує фрезерну порізку пластику, порізку акрилу, порізку пвх, порізку фанери та інших матеріалів.

 

Фрезерна порізка – це процес з допомогою якого, змінюють геометричні обриси вже готового виробу. Відбувається це шляхом прямолінійного або криволінійного різання на фрезерному станку. З допомогою однієї з графічних програм, по вже раніше заготовленому ескізу роблять контур майбутньої деталі. Обриси контуру передають на станок, а фреза що обертається, повторюючи точно раніше задані контури, робить фігурну порізку деталі з товщі матеріалу.

 

А що ж таке фрезерне гравіювання? Це метод, з допомогою якого наносять об’ємні або пласкі надписи чи зображення на предмет завдяки видаленню різними фрезами слою матеріалу, з якого власне і зроблено цей предмет. Фрезерне гравіювання є одним з найефективніших способів по виготовленню рекламної продукції, адже дає можливість виконати високохудожнє гравіювання таке, як робить рекламна агенція «Новація». Фрезерно-гравіювальний верстат SUDA VG-1325 з числовим програмним управлінням зводить нанівець фактор людської помилки, тобто помилки в роботі оператора. Це устаткування уособлює собою таку бажану та раніше недосяжну точність, так би мовити «ювелірну роботу» в такому виді обробки матеріалів.

 

РА «Новація» є однією з провідних компаній, яка якісно здійснює фрезерну порізку у Львові. Завдяки нашим кваліфікованим спеціалістам, клієнти, що звертаються до прикладу за порізкою для рекламних вивісок отримують стовідсотково якісний продукт. Адже ми використовуємо найновіше програмне забезпечення для проектування і здійснення технологічного циклу фрезерування та гравірування. Замовляючи у нас фрезерування ви автоматично замовляєте якісну роботу та досконалий кінцевий продукт.

Рекламна агенція «Новація» спрямовує свою роботу на те, аби клієнт залишився задоволеним!

 


Замовити фрезерну порізку акрилу, композиту, пластику, пвх, фанери, а також виготовлення вивісок та елементів інтер'єру наші клієнти можуть за адресою: Козельницька 17, м.Львів, Україна; за тел: (097) 552 36 23, або надіславши листа на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Детальніше в цій категорії: Світлодіоди »

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин