Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Інтер'єрна підсвітка
A+ R A-
Оцінити
(1 Голос)

Інтер'єрна підсвітка

Не секрет, що освітлення – це чи не найголовніший елемент у творенні внутрішньої композиції приміщення. Нерідко буває, що навіть найбездоганніший інтер’єр, поєднаний із неякісною або ж неправильно підібраною підсвіткою, втрачає свій естетизм, губиться та тьмяніє.

Загалом підсвічування відіграє дві основні ролі – додаткового джерела світла (а іноді й основного, коли немає потреби у «всеохопному» освітленні кабінету чи кімнати) та декоративного елемента, оскільки сучасні його різновиди, методи поєднання та встановлення дозволяють створювати унікальні світлові дизайни, що задовольнять уподобання найвибагливішого клієнта.

 

Одним із найпопулярніших і, мабуть, найбільш розповсюджених способів освітлення інтер’єру, крім традиційних ламп/люстр, є підсвітка стелі, яку використовують і в помешканнях, і в офісних приміщеннях, і навіть у місцях т.з. громадського типу.

 

Класична точкова підсвітка впродовж усього періоду перебування її на ринку подібних товарів користується незмінним попитом серед покупців, адже, крім виконання своєї безпосередньої функції – освітлення, може коригувати сприйняття інтер’єру, змінювати акценти у ньому, привертати увагу до певних елементів і навпаки – приховувати деякі з них (скажімо, незначні недоліки), тобто подавати приміщення у найбільш вигідному (залежно від потреб та обставин) світлі. Практично-декоративне призначення має також люмінесцентна підсвітка, яка функціонує у побуті вже не одне десятиліття, а нині, значно вдосконалившись, стає невід’ємним елементом модерних інтер’єрів.

На відміну від вищезгаданих різновидів, функція неонової підсвітки виключно оздоблювальна. Вона вирізняється т.з. рівневим розташуванням, що створює ефект об’ємного виміру на стелі, а різноманіття її кольору, форми й, власне, оформлення дають можливість перетворити найсміливіші задуми у вельми неординарні дизайни.

 

Відомо, що кухня – особливе приміщення у помешканні; тут ми проводимо чимало свого часу, а передусім тому, що воно у більшості з нас асоціюється з комфортом, домашнім затишком і неповторною теплою атмосферою. Саме тому вибір освітлення кухонної площі надзвичайно важливий і безпосередньо впливає на зручність у користуванні кухнею та сприйняття інтер’єру загалом. Підсвітка кухні – це, образно кажучи, необмежений простір для фантазії. Її розміщують з урахуванням багатьох нюансів – практичності (функціональності), доречності, дизайнерсько-стильової єдності тощо. Так, скажімо, підсвітка, встановлена над робочою поверхнею кухонних меблів, дозволяє легко та зручно готувати смаколики для сім’ї без необхідності вмикання загального світла; підсвітка, розташована над столом, забезпечує відчуття спокою, невимушеності, інтимності (завдяки неяскравості), що позитивно впливає на спілкування, прийом їжі; підсвітка над окремими елементами, що знаходяться у кухні, на меблях (наприклад, над деякими предметами посуду, пляшками з елітним алкоголем, декоративними речами), безперечно, привертатиме увагу присутніх, акцентуючи на важливості, унікальності, неординарності освітлюваного.

 

 

Ще одна світлова родзинка, яку нерідко використовують у створенні сучасних інтер’єрів, – це підсвітка сходів, що виконує щонайменше дві функції. По-перше, власне освітлювальну, адже іноді для того, щоб дістатися нагору, достатньо бачити лише східці, без потреби вмикати світло у приміщенні, де вони розташовані. Це має подвійний ефект – економії та безпеки. По-друге, – декоративну, адже вишуканий, неординарний дизайн східців, поєднаний із вдалою підсвіткою, – ансамбль, який іноді стає головною окрасою, відмінною рисою будь-якого інтер’єру.

 

Замовити освітлення інтер’єру, зокрема: підсвітка стелі, кухні, сходів наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин