Професійний друк та поліграфія на Західній Україні

+38 (097) 266 24 63

+38 (097) 552 36 23

Novatcia : Головна / Корисна інформація / Світлодіодна підсвітка стелі
A+ R A-
Оцінити
(1 Голос)

Світлодіодна підсвітка стелі

Прагнучи дати ковток свіжого повітря своєму помешканню чи офісному приміщенню, багато людей, окрім ремонтних робіт, зміни меблів, вдаються до ще одного не менш важливого прийому – встановлення інтер’єрної підсвітки.

Відомо, що прогрес – явище надзвичайно динамічне, тому виробники освітлювальних приладів (засобів) подбали про те, щоб споживач у результаті отримав продукт із найкращим поєднанням ціна – якість, і один із яскравих прикладів їхньої роботи – підсвітка світлодіодною стрічкою. Серед головних її переваг – легкість у монтуванні (процес, що під силу навіть початківцеві, головне – наявність часу та бажання), відносна цінова доступність, ефектність.

 

Попри майже необмежений простір використання світлодіодної стрічки, найчастіше її залучають саме у процес створення підсвітки стелі. Цікаво, що встановлення такого виду підсвітки можливе як на простих (однорівневих), так і складних (багаторівневих) стелях, а також карнизах (т.з. закарнизна підсвітка, що є абсолютно безпечною, бо не вирізняється особливими нагрівальними властивостями під час роботи).

 

Загалом підсвітка стелі такого типу – це, мабуть, чи не найвдаліша можливість реалізувати безліч ваших побажань та інтер’єрних рішень, а іноді навіть поєднати їх за допомогою однієї самодостатньої деталі – підсвітки. Вона, наприклад, здатна перетворити звичайну, на перший погляд, без надскладного ремонту стелю у справжній витвір мистецтва, а, скажімо, однотонні гардини й тюль – у вишукані обрамлення для вікон (у разі закарнизної підсвітки).

На відміну від вищеописаних різновидів світлодіодної підсвітки, які належать до групи зовнішніх (оскільки кріпляться безпосередньо до поверхні, лежать зовні), існують також внутрішні, тобто ті, що ховаються за певними поверхнями, які своєю чергою, виступають у ролі розсіювача світла. Останніми можуть бути найрізноманітніші предмети – тканини, деякі сорти паперу, пластик, хорошим провідником світла також є скло. До речі, для оформлення підсвітки сучасних інтер’єрів дуже часто використовують вітражі – кольорові полотна на склі. Саме завдяки світінню стрічки зсередини, елементи ніби оживають, стають яскравішими, а композиції, зображені на них, – предметом загальної уваги.

 

 

Важливий і той момент, що завдяки своїй гнучкості та компактності світлодіодні стрічки можна розмістити на/за предмети майже будь-яких форм та розмірів, навіть найнестандартніших.

 

Отже, стеля з підсвічуванням – це не просто одне з дизайнерських рішень у формуванні інтер’єру того чи того приміщення, а й шанс кожного створити власний світловий світ, позбавлений обмежень, рамок чи стандартів, який у хмурий день чи вечірню годину неодмінно тішитиме око, сприятиме роботі або ж даруватиме релакс й умиротворення.

 

Замовити підсвітку світлодіодною стрічкою та встановлення інтер'єрної підсвітки стелі наші клієнти можуть за адресою:
Козельницька 17, Львів; за телефоном: (097) 266 24 63 або надіславши листа на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

ПН-ПТ: 9:00 - 18:00
СБ-НД: вихідний

Зв'язатися з нами

Адреса:

Козельницька 17
Львів, Україна
Показати на карті

Телефон (факс):

+38 (032) 275-32-30

Розсилка новин